17 студнів денної і 8 студентів заочної форм навчання, які здобувають вищу освіту в НУК за ОП Двигуни внутрішнього згоряння, є військовослужбовцями ЗСУ, які в черговий раз стали безпосередніми учасниками бойових дій. Завдяки Вашій мужності Українська армія сильна, міцна і надійна.
Колектив кафедри Двигунів внутрішнього згоряння, установок та технічної експлуатації, ваші студенти-одногрупники пишаємося Вами, віримо у Вас, і готові завжди підтримувати. Вічна вдячність Вам за ваш героїзм і уклін до землі!
Слава Україні! Героям слава! 💛💙🇺🇦